Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

 Недригайлів – Буринь – 9:8.

111

В спортивній залі Недригайлівського ВПУ  відбулася товариська зустріч з міні-футболу. У ній зіграли ветерани  Недригайлова та Бурині. Цей поєлинок ветерани присвятили відомому в Недригайлові футболісту Олександру Любивому, якому виповнилося 55 років.

Матч, присвячений ювіляру, організував комітет ветеранів футболу Недригайлівщини (голова Юрій Сердюк). Він же на початку матчу вручив Олександру Любивому грамоту за вагомий доробок у розвиток футболу в Недригайлівському районі.

Олександр Любивий став іменинником і на спортивному майданчику. У ворота буринців він забив чотири м’ячі. Хоча гра проходила в рівній боротьбі, в якій ніхто, звісно, не хотів поступатися – як мовиться, м’яч у м’яч. У підсумку з рахунком 9:8 перемогли господарі. У них ще відзначилися двома голами Володимир Псарьов та Юрій Сердюк, гол на свій рахунок записав і Сергій Губарєв.

У буринців голеодором став Сергій Ярощук, який п’ять разів «розписався» у воротах недригайлівців. Двічі брав ворота суперників Микола Ніколенко, раз – В’ячеслав Привалов.

 Іван Житник