Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол

Присвячено пам’яті мс СРСР Найденко Сергія Миколайовича

 

(10.02.1960 – 19.08.2015)

 

         Вчора – 19.08.19 року – відбувся традиційний розіграш Кубку пам’яті майстра спорту СРСР Найденко Сергія Миколайовича.

         За свою футбольну кар’єру Найденко здобував звання чемпіону СРСР серед юнаків 1977 року (володар «Кубку Юності»). У 1978 році в складі юнацької збірної СРСР став переможцем юніорського турніру УЄФА (неофіційного чемпіонату Європи), в тому числі виходив на поле у фінальному матчі, в якому збірна СРСР перемогла однолітків з Югославії з рахунком 3:0. В 1983 році, граючи в складі київського СКА, став переможцем шостої зони другої ліги і тим самим – чемпіоном Української РСР серед команд другої ліги. Через три роки повторив це досягнення, захищаючи кольори Ворошиловградської «Зорі». Закінчивши кар’єру гравця після сезону 1992 року, Сергій Миколайович став футбольним рефері (вищої та першої ліги України), а з 1996 року і до останнього дня свого життя працював дитячим тренером в СДЮШОР «Зміна» і Дитячо-юнацькому футбольному центрі «Барса».

         19 серпня футбольні ветерани Сумщини спочатку відвідали могилу славнозвісного футболіста, арбітра і дитячого тренера, а потім було проведено футбольний матч, присвячений його пам’яті. В цьому поєдинку зіграли ветерани сумської «Ніколь» та команди «Хлібодар» із селища Степанівка.

         Кращими гравцями в команді «Ніколь» були визнані Сергій Баранник, Олександр Ткаченко і Борис Шуршин. А в команді «Хлібодар» – Володимир Ніколенко, Валерій Говорун і Володимир Стеценко. Кращим футболістам були вручені подарунки, а колективу команді «Ніколь», яка перемогла з рахунком 6:2, дістався головний трофей змагання – пам’ятний Кубок.

 

Гравці «Хлібодара» Олександр Шабан (ліворуч) і Валерій Говорун (праворуч)

намагаються зупинити прохід з м’ячем Сергія Баранника («Ніколь»)

Кращий гравець в команді «Ніколь»: Сергій Баранник…

…Олександр Ткаченко…

…і Борис Шуршин.

Кращий гравець в команді «Хлібодар»: Володимир Ніколенко…

…Валерій Говорун…

…і Володимир Стеценко.

Керівник міської та районної федерації футболу Альберт Молгамов вручає кубок представнику команди «Ніколь» Борису Шуршину 

Футбольні ветерани Сумщини: «Ніколь» (Суми) і «Хлібодар» (Степанівка)

 

——————————————————————

 

Сергій Миколайович в фотоархівах футбольного співтовариства, а також в нашій спільній пам’яті

 

Січень 2001: з сином Сергієм та вихованцями 1988 року народженя – переможцями “Різдвяного турніру”

Вересень 2005: з “новобранцями” 1995 року народженя

Грудень 2009: з колегами та друзями “старої закваски” – В. Корнієнко, А. Шуренков, В. Бойченко, С. Найденко, О. Мурашкін (зліва направо)

Червень 1971: в складі переможців розіграшу турніра “Шкіряний м’яч” – дитячої команди м. Первомайська Миколаївської обл. з другом усього життя Андрієм Шуренковим (третій і другий праворуч в нижньому ряду)

 

         P.S.: всі фотографії “клікабельні”.