Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

У Недригайлові вперше відбувся розіграш «Кубку літнього сезону» з міні-футболу серед ветеранів.

На передодні Дня визволення Недригайлівщини від фашистських загарбників на КСК «Колос» що у Недригайлові, відбувся перший розіграш “Кубок закриття літнього сезону” з міні-футболу серед ветеранських команд Недригайлова, Іваниці та Вільшани.

 

Змаганнявідбулися за сприяння Комітету ветеранів футболу Недригайлівщини, голови федерації футболу району, Недригайлівського селищного голови  та Почесного консула України в Марокко ІдріссіМохамед.

 

ФК «Ветеран» (Недригайлів) 4:3 ФК «Вільшана»

ФК «Іваниця» 4:1 ФК «Вільшана»

ФК «Ветеран» (Недригайлів) 3:2 ФК «Іваниця»

 

В підсумку, перше місце і перехідний кубок дісталися недригайлівцям, другі – іваничани, і третє місце за вільшанськими ветеранами футболу.

 

Кубок переможцям турніру вручив Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, який також відзначив пам’ятними подарунками найстарших гравців турніру – Миколу Бережного та Володимира Псарьова.

 

Від імені голови федерації футболу Недригайлівського району Володимира Діхтяра призи кращим гравцям кожної команди учасниці розіграшу кубку вручив заслужений тренер України з футболу Ігор Кравченко.

 

Почесний консул України в Марокко Ідріссі Мохамед подарував футболки збірної Марокко з футболу Володимиру Псарьову, Ігорю Постоєнку та Ігорю Остапчуку.