Є ще порох у порохівницях…

IMG_2095

Ветеранські команди футзалістів з Недригайлова та Недригайлівського земляцтва в Сумах планували свою наступну зустріч провести в третій декаді лютого і присвятити її 50-річчю від дня народження легенди футболу Посульського краю Сергія Павленка. Та життя внесло свої корективи.

Пропозицію «граючого тренера» спортсмени дружно підтримали і зголосилися 59-річному футболісту-імениннику 29 січня присвятити ветеранську зустріч на базі футбольного центру «Барса».

Перед початком матчу Юрій Сердюк у присутності двох команд – ФК «Ветеран» з Недригайлова та збірної земляцтва із Сум – щиро привітав колегу з днем народження і під оплески присутніх вручив йому подарунок і грамоту від  Недригайлівської селищної ради та федерації футболу Недригайлівщини.

Зустріч розпочалася з перемінних гострих атак суперників. Під час однієї з них, вправно пройшовши лівим краєм, Ігор Постоєнко відкриває рахунок. 1:0, на користь гостей. Та цей гол не примусив господарів посилити захист своїх воріт. Вони грали досить спокійно, розкуто, точно пасували, всією командою переходили в атаку. Успіх не примусив довго чекати. Спочатку оди раз, потім і ще раз круглий зупинявся в сітці гостей. Юрій Сердюк, граючи на місці голкіпера, кілька разів рятував свою команду від голу, майстерно координував дії ветеранів з райцентру. Один з результативних проходів Сергія Губарєва увінчався взяттям «Бастілії» воротаря Сергія Павленка. 2:2.

Ще в першому таймі рахунок міг кілька разів змінитися на користь недригайлівців. М’яч чомусь явно не хотів слухатися Ігоря Постоєнка. То прошумить над поперечиною, то поруч зі стійкою вдариться в сітку, то влетить у руки воротаря. На допомогу колезі-нападнику прийшли Володимир Калиновський та Олександр Любивий, почергово пославши м’яча з гострого кута у ворота господарів.

Перший тайм закінчився з рахунком 5:3 на користь гостей.

Цікавішою виявилася гра в другому таймі. Активізувалися обидві команди. Та фортуна чомусь частіше була на боці господарів. Майже з середини поля Андрій Чортенко стріляє під перекладину. Гол-красень! Кілька разів Чортенко «клав» м’яч то на голову, то на ногу Олександру Ковалю і тієї ж хвилини круглий опинявся в сітці воріт. По кілька разів розписувалися у воротах суперників красивими голами Сергій Павленко, Андрій Чортенко, Юрій Сердюк. У всіх діях відчувався солідний досвід і висока спортивна майстерність Миколи Бережного. Вчорашній іменинник грав злагоджено, надійно і результативно.

До фінального свистка команди обмінялися ще кількома голами. Зустріч закінчилася з нічийним рахунком 9:9.