Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Вуличний футбол.

«Відкритий турнір м.Суми з вуличного футболу».

 

В четвер відбувся другий тур “Відкритого турніру м. Суми з вуличного футбол”.

 

У цей ігровий день відбулось два поєдинки. Першими відіграли надрезультативний матч “Слобожанщина” та “Ковпаківець”, в якому перемогу отримали номінальні господарі. Варто відзначити, що гра тримала свою напругу до фінального свистка. “Слобожанці” тримали перевагу протягом всього поєдинку, але за 3 хвилини до кінця втратили її. І все ж таки завдяки голу Євгена Коновал на 49-ій хвилині вдалось здобути перемогу. Треба віддати належне команді “Ковпаківець”, яка намагалась відіграти рахунок до останньої хвилини.

У другому матчі зійшлись “Валедіанс” та “Арсенал”. За своєю напругою матч нічим не відрізнявся від попереднного. Незважаючи на те, що перший тайм закінчився без голів, а вже в другому ставало все спекотніше. На 31-ій хвилині “сумські гармати” відкрили рахунок й тримало його до кінця. І вже на останній хвилині матчу подвоїли рахунок за 9-метрової позначки.

 

Є й погані новини для команд учасників. “Альбіон” не провівши жодного матчу, вирішили не приймати участь у змаганнях.

 

“Слобожанщина” 4:3 “Ковпаківець”

Голи: Коновал Євген (4′, 49′); Лобченко Ігор (9′, 38′) – Народицький Максим (28′); Білоненко Андрій (46′); Параконний Данило (48′).

 

“Валедіанс” 0:2 “Арсенал”

Голи: Батайнех Абдалкреєм (31′); Микитенко Богдан (+50′)

Попередження: Рева Андрій (“Валедіанс”)

 

Фотоальбом.