Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Європейський футбол.

Сумчанка обслуговуватиме матчі фінальної частини жіночого чемпіонату Європи з футболу.

Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

Суддівський комітет УЄФА затвердив список головних арбітрів та їхніх асистентів, які працюватимуть на матчах фінальної стадії жіночого Євро-2022. До нього увійшли арбітриня Катерина Монзуль з Харкова та асистентка арбітра сумчанка Марина Стрілецька.

Турнір відбудеться в Англії з 6 до 31 липня.

“Нам довелося зробити важкий вибір, хто поїде на жіноче Євро, адже в нас був широкий підбір кваліфікованих і прогресуючих арбітрів. Ми провели оцінку рефері під час підготовчих курсів, а також на підставі їхньої роботи на турнірах УЄФА й знаємо, що ті арбітри, яких ми відібрали, зроблять усе для переконливих та послідовних рішень у фінальному турнірі. Низці рефері ще варто попрацювати на матчах вирішальної стадії Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок, поки весь суддівський колектив зможе зосередитися на завданнях, які перед ними поставить літня першість в Англії», – цитує очільника Суддівського комітету УЄФА Роберто Розетті сайт УАФ.

Марина Стрілецька є арбітринею ФІФА. Разом з донькою нині знаходиться у Швейцарії. Там вона вже обслуговувала матч місцевого чемпіонату.