Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Європейський футбол.

Чемпіонат Англії.

У передостанньому турі сезону «Манчестер Сіті» (за який виступає випускник Сумського державного педагогічного університету Олександр Зінченко) в гостях зустрівся з «Вест Хемом» (за який виступає гравець збірної команди України Андрій Ярмоленко).

Рахунок у матчі відкрили футболісти «Вест Хема», а на перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь команди Ярмоленка. Після перерви «Ман Сіті» відіграв один м’яч. В середині другого тайму рахунок (після автоголу) гості зрівняли. Під кінець гри футболісти з Манчестера мали шанс вийти вперед, але не реалізували пенальті.

«Вест Хем» 2:2 (2:0) «Манчестер Сіті»

Олександр вийшов на поле у стартовому складі «Ман Сіті» і відіграв весь матч. Ярмоленко вийшов на поле у компенсований арбітром час.

Після цього матчу у «Манчестер Сіті» перше місце і 90 очок і активі. У другої команди – «Ліверпуля» – на чотири очка менше і гра в запасі.