Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Збірна України.

Підготовки до Шотландії.

Фото прес-служби УАФ

Учорашній день у таборі синьо-жовтих відрізнявся від решти. Про це повідомляє сайт УАФ.

Після насиченої дворазовими тренуваннями середи перша половина четверга не містила в собі жодних вправ чи занять. Однак передобідня теорія вже налаштувала хлопців на важливу вечірню подію — двосторонню гру тривалістю 90 хвилин. Про серйозність підходу свідчив уже той факт, що теоретичні заняття було проведено окремо для кожної з команд — жовтої та синьої, одна з яких мала дотримуватися стилю збірної Шотландії. Діями одного колективу керували два Олександри — головний тренер Петраков та його асистент Шовковський, а за інший відповідали перший асистент Андрій Анненков та тренер-аналітик Авраам Кампомар. Спаринг хоч і був внутрішнім, але містив усі необхідні для повноцінного поєдинку атрибути — установку, окремі роздягальні, ігрову форму та спільне виконання державного гімну перед стартовим свистком.

Серйозність та відповідальність хлопці перенесли на футбольне поле: гра вийшла інтенсивною та насиченою ігровими моментами. Утім, вона носила закритий характер, тому склади команд тренерський штаб воліє не оголошувати, оскільки наразі триває робота щодо визначення рівня готовності виконавців до матчу із Шотландією.

У двосторонці взяли участь 22 футболісти, у тому числі всі три присутні зараз у таборі збірної голкіпери. Усі польові гравці провели на полі по 90 хвилин.

Поєдинок закінчився бойовою нічиєю — 1:1. По м’ячу на свій рахунок записали наші голеадори — Роман Яремчук (із гри) та Артем Довбик (із пенальті). Участь у матчі взяв і випускник СумДПУ Олександр Зінченко.