Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Жіноча збірна провела тренування перед матчем ЧЄ-2017.

Національна жіноча команда України напередодні кваліфікаційного матчу чемпіонату Європи 2017 року зі збірною Греції провела відкрите тренування на стадіоні «Ахарнаїкос» в Афінах.

2302Після розминки та серії прискорень, дівчата перейшли до гри у квадрат, а після цього відпрацьовували тактичні схеми дій у нападі. Голкіпери збірної традиційно тренувалися окремо під наглядом тренера воротарів Олександра Митька. Серйозну увагу приділила команда награванню стандартних положень.  Нагадаємо, до складу збірної викликана і сумській воротар Катерина Самсон.

По завершенню тренування наставник української збірної Володимир Рева коротко прокоментував підготовку команди до гри:

«У Греції інші кліматичні умови ніж були в Албанії, й це накладає свій відбиток на підготовку команди до гри. Головний фактор – це здоров’я наших футболісток. З Божою допомогою всі здорові та готові завтра зіграти. Теоретичну інформацію надаємо своїм підопічним у достатній кількості, вказали на сильні та слабкі сторони нашого найближчого суперника. Провели тренування на стадіоні, де відбудеться матч, і мене здивувало, що в Албанії, яка менш розвинена, арена на порядок краще за всіма показниками. У Греції ж стан газону тренувального поля, на якому ми вчора провели заняття, краще ніж на стадіоні, де ми гратимемо. Втім, обирати нам не доводиться: будемо грати там, де визначили господарі».