Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Жіночий футбол.

CFA International Women’s Football Tournament.

ukr_zh

Національна жіноча збірна України напередодні провела свій другий подинок на міжнародному турнірі CFA International Women’s Football Tournament, що проходить у місті Фошань (Китай). Цього разу нашим дівчатам протистояла непоступлива збірна Таїланду.

К повідомляє сайт ФФУ, стартові хвилини гри підтвердили, що легкої прогулянки у підопічних Володимира Реви не буде. Наші суперники одразу нав’язали боротьбу на кожному клаптику поля. Українки намагалася контролювати м’яч, проте особливих дивідендів це не приносило. Таїланд у свою чергу гостро контратакував і 38-й хвилині засмутив голкіпера нашої збірної – сумчанку Катерину Самсон.

У другій половині зустрічі українки намагалися зрівняти рахунок на табло, проте до фінального свистка їм це так і не вдалося. Не допомогли й заміни, які провів наш тренерський штаб, аби врятувати гру. На жаль, мінімальна поразка з рахунком 0:1, і тепер «синьо-жовтим», аби посісти другу сходинку, необхідно перемагати Китай в останній зустрічі. До речі, китайська команда у своєму матчі другого ігрового дня здобула три очки, здолавши з рахунком 2:0 команду М’янми.