Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Жіночий футбол.

CFA International Women’s Football Tournament: українки «бронзові».

c880462-26

24 січня національна жіноча збірна команда України провела заключний поєдинок на міжнародному турнірі CFA International Women’s Football Tournament, що проходить у місті Фошань (Китай). Підопічним Володимира Реви протистояли господарки змагань – потужна збірна Китаю.

Як пише сайт ФФУ, виходячи на поле, обидві команди вже знали, що перший матч між Таїландом та М’янмою завершився перемогою тайок – 3:0. Аби розраховувати хоча б на другу сходинку, нашим дівчатам будь-що необхідно було перемагати господарок. Проте й китайська збірна прагнула повторити минулорічний тріумф на турнірі.

Зі стартових хвилин на футбольному полі точилася доволі рівна боротьба, але суперниці атакували небезпечніше і з кожною хвилиною тиск на ворота Зварич (Володимир Рева довірив місце в «рамці» Ірині а не сумчанці Катерині амсон) зростав. На 22-й хвилині наш голкіпер припустилася необов’язкової помилки після виконання штрафного Шуанг. У цьому моменті «круглий» по зрадницьки вислизнув з рук Зварич і затріпотів у воротах.

Не пройшло і п’яти хвилин, як «синьо-жовті» знову пропустили. Розрізний пас «прошив» наш захист і Гуйксін з меж штрафного майданчика подвоїла рахунок на табло. Після такого розвитку подій підопічні Реви геть розклеїлися і майже одразу пропустили третій м’яч. Після розіграшу кутового вдало на добиванні зіграла Йалі.

Ще до перерви наші дівчата мали декілька нагод, аби зменшити відставання, але ані Бойченко, ані Апанащенко, ані Басанській цього не вдалося зробити. Що не вдалося українській збірній, вийшло у суперниць, які на 42-й хвилині довели рахунок до розгромного. Арбітр матчу вгледів порушення правил з боку Василюк і вказав на «точку». Пенальті впевнено реалізувала Шуанг, пробивши сильно і майже в «дев’ятку».

Перерва особливо не змінила розташування сил на футбольному полі, господарки продовжували контролювати хід гри, а в українок майже нічого не виходило в атаці. На 72-й хвилині гри після затяжної атаки китаянок і «пожежі» у власному штрафному майданчику збірна Китаю ледь не забила п’ятий гол у ворота Зварич.

Після цього наставник господарок дав пограти іншим футболісткам і провів декілька замін, що дало свої плоди на 83-й хвилині. Після стрімкої атаки в один дотик Цзиньцзинь декласувала збірну України, вдало зігравши на дальній стійці. У підсумку, прикра та розгромна поразка збірної України 0:5 та третє місце на турнірі.